Türkiye Şampiyanası 2. Etap Yarışmaları Sonuçlandı

Türkiye Kaykay Federasyonu Türkiye Şampiyonası 2. Etap Yarışları 28-30 Haziran 2019 tarihlerinde Bursa'da yapıldı.

1 TEMMUZ 2019
28-30 Haziran 2019 tarihleri arasında yapılan Kaykay Türkiye Şampiyonası 2. Etap yarışmalarında şampiyonlar belli oldu. Yarışmaların ilk gününde yapılan sıralama ve yarı finaller sonucunda  finale kalan yarışmacılar 30 Haziran 2019 tarihinde yapılan final karşılaşmalarında yarıştılar. Türkiye Kaykay Şapmiyonası 2. Etap yarışmalarında Büyükler ve U16 kategorilerinde kazananlar belli oldu.



BÜYÜK ERKEKLER BÜYÜK KADINLAR
1. Yusuf DURAN 19,43 1. S. Merve NALÇACI 8,34
2. İbrahim YILMAZ 17,78 2. Sadegül ADIGÜZEL 2,93
3. Kerem ŞAHİNOĞLU 17,43 3. Mina KUŞ 2,43
4. Adem USTAOĞLU 17,11 4. Berfin DEMİRKAZIK 1,75
5. Eray ŞAHİN 16,05
6. M. Ali GÖKKAYA 15,09
7. M. Bera TOK 12,18
8. Furkan KAPLAN 6,71
U16 ERKEKLER U16 KADINLAR
1. Z. Yiğit BEKTAŞ 8,28 1. Başak Seval  0,35
2. Bekir KAVLAK 7,5
3. S. Zeki TÜRK 6
4. Volkan Yıldırım 4,62
5. Arda AKTAŞ 2,35



TÜRKİYE KAYKAY FEDERASYONU BAŞKANLIĞI

İlk iki etap yarışmalarında dereceye giren sporcuların sıralamalarına göre aldıkları puan toplamları aşağıdaki gibidir.
2 etap sonucundaki toplam puana göre Türkiye Şampiyonası’na
katılacak ilk 32 Erkek ve Kadın Sporcular bu tabloya göre belirlenecektir.

* 32. VE 33. sıradaki sporcularımızın puanları eşit olduğu için her ikisi de Türkiye Kaykay Şampiyonası Final yarışmasına katılacaktır.

BÜYÜKLER KLASMAN SIRALAMASI BÜYÜK KADINLAR
1 Adem Ustaoğlu  169 1 Mina Kuş  170
2 ibrahim Yılmaz  160 2 S. Merve Nalçacı  180
3 Eray Şahin  115 3 Berfin Demirkazık  130
4 Kerem Şahinoğlu   108 4 Sadegül Adıgüzel 80
5 Yusuf DURAN 100 5 Hande Nur Uygun  60
6 Ö. Batuhan Tanış  97
7 M. Bera Tok  96 U16 ERKEKLER
8 Kerem Oral 84 1 Z. Yiğit Bektaş  200
9 D. Mahmut Saadet  55 2 Bekir KAVLAK 80
10 M. Ali Gökkaya 50 3 S. Zeki TÜRK 70
11 Alparslan Ayhan  49 4 Volkan Yıldırım 60
12 Yunus Aygün  49 5 Arda AKTAŞ 55
13 Okan Pörçek  42
14 Furkan KAPLAN 42 U16 KADINLAR
15 Esad Keskin  40 1 Başak Seval  200
16 İlkkan Tülüce  40
17 Ege İnanç  40
18 Y. Talha HACIBEYOĞLU 34
19 Mertcem Erbayraktar  30
20 Eren İlhan  30
21 B. Batuhan ÖZTÜRK 24
22 C. Beykay Bektaş  18
23 Y. Emre Butur  18
24 Zafer Alp Işık  16
25 H. Atakan Çelikten  15
26 Yiğitcan Kalkan  14
27 Can BERDAN 14
28 Onur Mete Emre  13
29 M. SERKAN KANIÇOK 13
30 Burak Santur  12
31 N. Bahadır TAŞÖREN 12
32 Furkan Özkan  11
33 Ferit VATANSEVER 11
34 Emirhan Ataman  10
35 H. Bilal SAĞBAN 10
36 Ahmet Akkoç  8
37 Salih BOZKURT 8
38 Timur Çelik  7
39 Hüseyin KANDEMİR 7
40 Oğuzhan Akdoğan  6

 


    Branşlar